Pytania o Amara Luxury Resort & Villas 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
80 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Dzień dobry! Przyjedziemy do Was na odpoczynek w maju z dzieckiem 1,5 roku. Mieć pytania: 1.potrzebujemy czajnika w pokoju i podgrzewacza do jedzenia dla dzieci - czy można to zaaranżować? jeśli za opłatą, ile to będzie kosztować? 2.potrzebujemy jednorazowo kilku kompletów pościeli do łóżeczka dziecka - śpimy bez pieluchy, może zdarzają się okazje, czy możesz dać nam kilka prześcieradeł do łóżeczka na raz? 3. Będziemy musieli codziennie prać ubranka - jak to organizujesz? jaka jest cena? ważne jest, aby pranie bielizny odbywało się oddzielnie, w żadnym wypadku z bielizną innej osoby! 4.czy jest poduszka dla dziecka (cienka?) 5. Czy bok łóżeczka można zdjąć? 6. Jaka jest Twoja godzina zameldowania/wymeldowania? Z góry dzięki za odpowiedź!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
czy są drzwi, np. w restauracji, do wózków dziecięcych obok siebie?
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Ludzie!!!!! powiedz mi, co jest nie tak z plażą w tym hotelu? brudny??? wąska??? nie możesz znaleźć miejsca? trzeba pożyczyć???Chcę poznać prawdę
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Idziemy odpoczywać z dzieckiem w wieku 5 lat chciałam dowiedzieć się więcej o plaży Wygodne wejście dla dziecka i czy na pewno jest takie małe?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pomóż mi wybrać piękny, ładny i nowy hotel na „miodowy” tydzień. Jeśli któryś z nowożeńców był, proszę powiedz nam, czy są „przywileje” dla takich par?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy komuś udało się odwiedzić ten hotel w tym roku?Jakie są Wasze wrażenia? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Co możesz tam robić w tej chwili?
15 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
Wszyscy touroperatorzy z przerwami oferują ten hotel, Czy on naprawdę jest taki dobry, czy to wszystko zmyślone? Co działa, a co nie?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już