Pytania o RiminiWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rimini
Tutaj na Costa Dorada w Hiszpanii był plan autobusowy. Czy w Rimini jest taki operator? Jeśli nie, to jak organizować wycieczki? I czy warto tam zostać?
4 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dobry wieczór! W lipcu lecimy do Włoch, powoli oglądamy wycieczki i pojawiło się kilka pytań: 1. Czy kupując wycieczkę, na przykład do Wenecji, na bilecie będą wskazane miejsca w autobusie, czy po prostu usiądziesz na dowolnym wolnym? 2. A potem drugie pytanie. Jeśli miejsca nie są wskazane, to od czego zaczyna się rekrutacja turystów? Czy może dojść do sytuacji, że dwie osoby mogą zająć miejsca na różnych końcach autobusu? Zamieszkamy w hotelu Bianca Vela 4*. To jest 32 przystanek 11 autobusu.
5 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
zobaczyłem kuszącą ofertę, aby tam pojechać
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
czy można wybrać się na wycieczkę do Mediolanu, jaka jest cena?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Kto niedawno wrócił z Rimini, powiedz mi, pzhl, ile teraz kosztują wycieczki z Rimini do Wenecji i Florencji z towarzyszącymi biurami podróży?
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Doradź, pzhl, czy bardziej opłaca się robić wycieczki we Włoszech w ulicznych biurach podróży i może powiedz mi, gdzie / co jest w Rimini (zweryfikowane). Dzięki!
12 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, czy są jakieś uliczne biura podróży w Rimini (w rejonie Marino Centro)? Jeśli ktoś kupił tam wycieczki, jak poszło? Czy cena bardzo różni się od ceny oferowanej przez biuro podróży spotkań?
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Zarezerwuj w Rosji online lub kup bezpośrednio w Rimini od swojego touroperatora
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Odpoczywaliśmy we Włoszech i wynajmowaliśmy samochód, wykroczenia są rejestrowane przez kamery, adresy i wszystkie dane pobierane są w wypożyczalni samochodów, więc istnieje możliwość, że paragon przyjedzie do Rosji. Czy ktoś był w podobnej sytuacji, o jakich kwotach mówimy i jakie jest ryzyko braku płatności?
13 lat wstecz  •  4 abonent 12 odpowiedzi
powiedz mi ile kosztuje bilet na pociąg i ile czasu zajmuje przejazd z rimini do gardeland
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
jaki jest najlepszy sposób, aby dostać się z Rimini do gardelandu. pociągiem czy autobusem?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
i nie tylko .... czy w pobliżu hotelu jest basen?) z góry dzięki)))
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jedziemy pierwszy raz do Włoch, nie mówimy w językach europejskich, jak porozumieć się z miejscowymi, czy jest personel rosyjskojęzyczny?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Rozpoczął się sezon wakacyjny, proszę powiedz mi ile teraz kosztują wycieczki z Rimini do Rzymu, San Marino, Florencji + Pizy, Włoch w miniaturze itp. Czy zwiedzanie muzeów jest wliczone w cenę? Może ktoś ma współrzędne prywatnych przewodników Wiktora, Aleksandra? Z góry dziękuję, Layla.
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jadę do Rimini 20 czerwca, nie wiem ile kosztują wycieczki, powiedz proszę, żebym dowiedziała się ile pieniędzy zabrać ze sobą
15 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi