Были 11 дней в начале июня. Отель не новый, потому евроремонтов нет. Мебель пожившая, но все работает и функционирует, претензий нет. Море чистое, без штормов, благодаря тому, что отель находится в бухте. Лежаков на пляже хватает, чистенько. Море освежающее, но такова особенность региона.
Уборка номеров регулярно и на пятерку) Guest relation отзывчивый, всегда помогут решить любую проблему.
Заселили быстро, хотя приехали в 7 утра. Обеда ждать не пришлось. Питание в ресторане - выше всяких похвал. Были тематические дни - турецкая кухня, мексиканская кухня и день морепродуктов. Всегда всего хватает, очередей в столовой не было практически. По утрам - апельсиновый фреш. Алкоголь качественный, импортный. Только пиво местное.
Детский клуб очень интересный, детские аниматоры много занимаются с детками. Словом, ребенка 6 лет вытащить из клуба было сложно.
Антмационная команда заслуживает отдельного СПАСИБО. Интересные шоу, много развлечений в течении дня.
Единственный минус, пожалуй в том, что вай-фай слабоват. Не везде ловит и качество сигнала не очень. Видеосвязь не тянул. Но мы за отдыхом приехали и это не было проблемой
Był y 11 dni na począ tku czerwca. Hotel nie jest nowy, ponieważ nie ma remontó w. Meble są stare, ale wszystko dział a i dział a, nie ma ż adnych reklamacji. Morze jest czyste, bez sztormó w, ze wzglę du na poł oż enie hotelu w zatoce. Leż aki na plaż y wystarczają co, czysto. Morze jest orzeź wiają ce, ale taka jest specyfika regionu.
Pokoje są regularnie sprzą tane i w pierwszej pią tce) Relacja goś ci jest responsywna, zawsze pomogą rozwią zać każ dy problem.
Zameldowanie był o szybkie, mimo ż e przyjechaliś my o 7 rano. Nie musiał em czekać na obiad. Jedzenie w restauracji jest nie do pochwał y. Był y dni tematyczne - kuchnia turecka, kuchnia meksykań ska i dzień owocó w morza. Zawsze wszystkiego pod dostatkiem, w jadalni praktycznie nie był o kolejek. Rano - sok pomarań czowy. Alkohol wysokiej jakoś ci, importowany. Tylko lokalne piwo.
Klub dla dzieci jest bardzo interesują cy, animatorzy dzieci duż o robią z dzieć mi. Jednym sł owem trudno był o wycią gną ć.6-letnie dziecko z klubu.
Zespó ł animatoró w zasł uguje na specjalne DZIĘ KUJĘ . Ciekawe pokazy, mnó stwo rozrywki przez cał y dzień .
Być moż e jedynym minusem jest to, ż e wi-fi jest raczej sł abe. Nie wszę dzie się ł apie, a jakoś ć sygnał u nie jest zbyt dobra. Komunikacja wideo nie cią gnę ł a się . Ale przyjechaliś my po resztę i nie był o problemu